Vandaag weinig woorden maar veel beelden. Eén van de inspiratie-opdrachten van de 40-dagen-bloggen-opdrachten is een plog, en dat heb ik hier eigenlijk nog nooit gedaan denk ik. Zonde eigenlijk, want zelf lees ik ook het liefst blogs met veel foto’s. Dus bij deze een overzicht van mijn volledige dag gisteren! Ik laat de foto’s voor zich spreken…

Mijn dag start elke dag op dezelfde manier, ook als ik zoals gisteren een dagje verlof heb: gewikkeld in zo veel mogelijk handdoeken, voor mijn vuurtje.

Ik had vakantie, maar Het Vriendje rijdt toch met mij om 9u45 naar het werk. Omdat het universum vond dat ik het momenteel nog niet druk genoeg had, besloot mijn auto om niet meer te starten. Hij staat dus al sinds maandagavond in panne op mijn werk.

In de garage hadden ze gezegd om eens te proberen om hem in gang te krijgen met de reservesleutel, omdat het probleem misschien bij de sleutel lag en niet bij de auto zelf. Niet dus, en ik droop teleurgesteld terug af naar huis. Gelukkig kan ik voor de rest van de dag wel de auto van mijn mama gebruiken. Wat zouden we toch zijn zonder mama’s hé?

Mijn hoofd gaat altijd een beetje duizelen van de bedragen waarover het gaat bij de bank, dus alle kleine beetjes helpen 🙂

Vertrekken naar de BFF en intussen niet snappen hoe een gang die een paar dagen geleden nog gekuist werd al opnieuw een stort kan zijn.

Nog eventjes langs de Spar voor middageten. Ik ga zeker niet vergeten waar ik geparkeerd sta, namelijk op de plaats met de onderbroek. WTF?

Zo. Veel. Keuze. Ik probeer zo ecologisch mogelijk te leven maar de BFF haar koeken moesten in een apart zakje, er is no way in hell dat haar voze stinkende abrikozenflap mijn achtje mocht aanraken.

BFF-opdracht nummer één: cadeaubon halen voor andere vriendin bij wie we die avond voor de eerste keer in haar nieuw appartementje gaan eten.

Alle opdrachten zijn gedaan en de rest van de namiddag kan er samen gechillaxed worden. Dat betekent: gewone kleren uit, jogging aan.

Missie wakker-blijven is gefaald, en wat doen echte BFF’s dan? Samen een dutje doen. Ik denk dat dat een teken is van echte vriendschap, dat er ook gewoon samen mag gemaft worden.

Vriendinnenavond! We kennen elkaar alle vier al sinds we nog maar een halve meter groot waren en elke maand spreken we af om samen te eten. Leurders niet toegestaan.

Terug thuis rond 23u. Ze zijn aan het werken in onze straat waardoor onze stoep gewoon weg is, en ik nu constant bang ben van het gapende gat vol spinnenwebben aan onze voordeur 🙂
Ik wens jullie nu al een fijn weekend, hopelijk met veel koffiekoeken en vriendinnen en zo weinig mogelijk random onderbroeken op straat.
Tot morgen!
XO
Hoe belandt dat in godsnaam op een parking?!
Fijne plog, moet ik toch ook eens proberen 🙂
ik had een plogje klaarstaan het voorbije weekend maar ik vond het saai. Kan zeker niet tippen aan onderbroeken op parkings!